Your shopping cart

Frequently asked Questions

Це благодійний проєкт за ініціативою банку ПУМБ, покликаний рятувати життя українців. Благодійний мерч «Ми однієї крові» допомагає збирати кошти на підтримку донорства та закупівлю кровоспинних засобів такмеду для українських військових. Половину вартості кожної покупки банк перераховує громадським організаціям «ДонорUA» , «Агенти крові» та «Госпітальєри».

Також проєкт підтримує українських виробників та український арт. Ми об’єдналися з українськими брендами та ілюстраторами, які разом створили цей мерч, що дозволяє проявити свою позицію.

Відправляємо Україною та за кордон. По Україні надсилаємо Новою поштою (до відділення, поштомату або кур’єром до дверей):

- Безкоштовно – при 100% оплаті замовлення онлайн на сайті.

- За рахунок покупця – при оплаті у відділенні Нової пошти (накладений платіж). Звертаємо увагу, що в такому випадку є додаткова комісія поштового оператора (20 грн + 2% від суми замовлення).

Умови доставки за кордон узгоджуємо окремо для кожного конкретного замовлення.

Так, не хвилюйтесь. Оплата проводиться через сервіс онлайн-оплат PayHub. Всі операції на цьому сервісі надійно захищені.

Знижку 25% можуть отримати донори крові. Для цього потрібно здати кров в центрі крові та верифікувати довідку через наших партнерів ДонорUA або «Агенти крові».

Маємо зручну інструкцію для тих, хто хоче здати кров. Також донори зможуть отримати знижку 25% на мерч. Як це зробити:

Так, звісно. Ми керуємось Законом про права споживачів. Якщо ви бажаєте повернути товар, який має належну якість, то це можна зробити протягом 14 днів. За умови, що товар не пошкоджений та має оригінальні бирки. Згідно закону не можна повернути лише рушники та шкарпетки.

Ні, шопер з кишенею/рюкзак/бананка йдуть у комплекті з одним шевроном «Ношу з гордістю». Усі інші шеврони можна купити окремо на сайті. Подивитися всі варіанти, над якими працювали ілюстратори проекту, можна у каталозі сайту.

Підписуйтесь на сторінку проєкту в Instagram www.instagram.com/lifesavingmerch. Там є всі моделі, а також новини проєкту, апдейти про зібрані кошти та їх використання, акції – словом, усе про ініціативу.

FAQ