Ваш кошик

Умови та правила

1. Основні поняття


Користувач – фізична особа, відвідувач сайту https://lifesavingmerch.com.ua, що приймає умови угоди користувача і  хоче оформити замовлення на cайті 

https://lifesavingmerch.com.ua.

Покупець – користувач, який оформив замовлення на сайті https://lifesavingmerch.com.ua з метою придбання розміщених на сайті https://lifesavingmerch.com.ua товарів.

Продавець – ТОВ «Лагода Едвертісмент»

Код ЄДРПОУ – 45062135

Адреса: 04053, місто Київ, пров.Киянівський, будинок 3/7, офіс 110

Сайт – https://lifesavingmerch.com.ua.

Товар – одяг, аксесуари та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.

Замовлення – оформлений запит через корзину покупцем для придбання і доставки за вказаною покупцем адресою товарів, обраних на сайті https://lifesavingmerch.com.ua.


2. Предмет угоди

2.1. Продавець здійснює продаж товарів через інтернет-магазин за адресою https://lifesavingmerch.com.ua.

2.2. Замовляючи товари через сайт, користувач погоджується з умовами продажу товарів, викладеними нижче. У разі незгоди Користувач зобов’язаний припинити використання сервісу і покинути сайт https://lifesavingmerch.com.ua.

2.3. Ці умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на сайті, якщо не буде передбачено інше.

2.5. Акцепт даної Оферти вступає в силу з моменту відправки покупцеві продавцем електронного підтвердження прийняття замовлення при оформленні покупцем замовлення на сайті https://lifesavingmerch.com.ua.

2.6. Договір купівлі-продажу товару вважається укладеним з моменту видачі продавцем покупцеві фіскального чека, що підтверджує оплату товару.

2.7. Повідомляючи продавцеві свій e-mail, номер телефону, адресу доставки покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов’язань перед покупцем, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні і діючі акції та інші заходи продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань покупцем в рамках цієї публічної оферти.


3. Товар і порядок здійснення покупки

3.1. Продавець забезпечує можливість поставки товарів, представлених на сайті. Супроводжуючі товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Супроводжуючий опис товару/ характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по товару покупець може звернутися по електронній пошті, написавши листа на hi@lifesavingmerch.com.ua.

3.2. У разі відсутності замовлених покупцем товарів на складах продавця, останній має право виключити вказаний товар із замовлення або анулювати його, повідомивши про це покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення або по телефону, вказаним покупцем.

3.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання продавцем своїх зобов’язань перед покупцем.

3.4. Після оформлення замовлення на сайті https://lifesavingmerch.com.ua покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу електронної пошти та/або смс-повідомлення та/або дзвінка на телефон, який вказав покупець. Менеджер, який обслуговує дане замовлення, уточнює деталі замовлення, узгоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених товарів на складі продавця і часу, необхідного для обробки і доставки замовлення.

3.5. Очікувана дата передачі замовлення в службу доставки повідомляється покупцеві менеджером, обслуговуючим замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку покупцеві.

3.6. Дата передачі товару може бути змінена продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об’єктивних, на думку продавця, причин.


4. Доставка замовлення

4.1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з оплатою на сторінці оплати сайту, шляхом оплати банківською карткою. Способи доставки: відправлення компанією «Нова Пошта» по Україні або компанією Укрпошта для доставки за межі території України. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені покупцем з менеджером при підтвердженні Замовлення.

4.2. Затримки в доставці можливі, зважаючи на непередбачені обставини, що склалися не по вині Продавця.

4.3. Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження товару переходить до покупця з моменту передачі йому замовлення і проставлення одержувачем замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку замовлення.

4.4. Вартість доставки замовлення:

4.4.1. якщо покупець оплатив 100% вартості замовлення на сайті https://lifesavingmerch.com.ua – вартість доставки замовлення покупцем не оплачується;

4.4.2. якщо покупець оплачує вартість доставки замовлення в момент його отримання (накладеним платежем) у відділенні Нової Пошти – тоді покупець додатково оплачує вартість доставки такого замовлення за тарифами компанії-перевізника Нова Пошта.

4.5. Обов’язок продавця передати товар покупцеві вважається виконаним у момент отримання покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв’язку.

4.6. При прийнятті замовлення покупець зобов’язаний оглянути доставлений товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності товару, а також перевірити термін служби доставленого товару і цілісність упаковки.

4.7. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв’язується з покупцем для підтвердження замовлення.

4.8. Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки – окрема послуга, яка не являється невід’ємною частиною товару, що купується, виконання якої закінчується в момент отримання отримувачем товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного товару, що виникли після отримання та оплати товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов’язаннями продавця.

У зв’язку з цим придбання товару з доставкою не дає покупцеві право вимоги доставки придбаного товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну товару за допомогою виїзду до покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки товару у випадках, коли покупець має право на повернення грошей за товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

4.9. Всі товари, придбані покупцем на сайті і відправлені за межі України, можуть обкладатися імпортними податками, зборами, ПДВ і обмеженнями на ввезення в країні отримання, зазначеної покупцем, оплата яких – особиста відповідальність покупця і їх розмір не може бути повністю або частково компенсований продавцем або розрахований заздалегідь на сайті https://lifesavingmerch.com.ua.


5. Оплата товару

5.1. Ціна Товару вказується в гривнях (з ПДВ) -та/або в еквіваленті в євро/польських злотих по курсу НБУ на день продажу. Ціна товарів обчислюється у гривнях – тільки за умови доставки по Україні. Ціна товарів обчислюється в євро – за умови доставки в інші країни ЄС, крім Польщі. Ціна товарів обчислюється в злотих – за умови доставки до Польщі.

5.2. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

5.3. Ціна товару вказується на сайті https://lifesavingmerch.com.ua. Що стосується неправильно вказаної ціни замовленого покупцем товару, продавець інформує про це покупця для підтвердження замовлення  з виправленою ціною або про анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з покупцем дане замовлення вважається анульованим.

5.4. Ціна товару може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений покупцем товар зміні не підлягає.

5.5. Оплата Товару

5.5.1. У разі здійснення замовлення і подальшої його відправки по території України, оплата Товару здійснюється в гривні безготівковими коштами (з використанням платіжних карт Visa або Masterсard) в сумі, що відповідає вартості замовлення.

5.5.2. У разі здійснення замовлення і подальшої його відправки за межі території України, оплата Товару здійснюється в євро/польських злотих (в еквіваленті вартості Товару в гривні, який розраховується по курсу НБУ на день продажу) безготівковими коштами (з використанням платіжних карт Visa або Masterсard) в сумі, що відповідає вартості замовлення.

5.6. Продавець має право надавати знижки на товари і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.


Користувач – фізична особа, відвідувач сайту https://lifesavingmerch.com.ua, що приймає умови угоди користувача і  хоче оформити замовлення на cайті 

https://lifesavingmerch.com.ua.


Покупець – користувач, який оформив замовлення на сайті https://lifesavingmerch.com.ua з метою придбання розміщених на сайті https://lifesavingmerch.com.ua товарів.

Продавець – ТОВ «Лагода Едвертісмент»

Код ЄДРПОУ – 45062135

Адреса: 04053, місто Київ, пров.Киянівський, будинок 3/7, офіс 110

Сайт – https://lifesavingmerch.com.ua.

Товар – одяг, аксесуари та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.

Замовлення – оформлений запит через корзину покупцем для придбання і доставки за вказаною покупцем адресою товарів, обраних на сайті https://lifesavingmerch.com.ua.


2.1. Продавець здійснює продаж товарів через інтернет-магазин за адресою https://lifesavingmerch.com.ua.

2.2. Замовляючи товари через сайт, користувач погоджується з умовами продажу товарів, викладеними нижче. У разі незгоди Користувач зобов’язаний припинити використання сервісу і покинути сайт https://lifesavingmerch.com.ua.

2.3. Ці умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на сайті, якщо не буде передбачено інше.

2.5. Акцепт даної Оферти вступає в силу з моменту відправки покупцеві продавцем електронного підтвердження прийняття замовлення при оформленні покупцем замовлення на сайті https://lifesavingmerch.com.ua.

2.6. Договір купівлі-продажу товару вважається укладеним з моменту видачі продавцем покупцеві фіскального чека, що підтверджує оплату товару.

2.7. Повідомляючи продавцеві свій e-mail, номер телефону, адресу доставки покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов’язань перед покупцем, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні і діючі акції та інші заходи продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань покупцем в рамках цієї публічної оферти.

3.1. Продавець забезпечує можливість поставки товарів, представлених на сайті. Супроводжуючі товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Супроводжуючий опис товару/ характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по товару покупець може звернутися по електронній пошті, написавши листа на hi@lifesavingmerch.com.ua.

3.2. У разі відсутності замовлених покупцем товарів на складах продавця, останній має право виключити вказаний товар із замовлення або анулювати його, повідомивши про це покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення або по телефону, вказаним покупцем.

3.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання продавцем своїх зобов’язань перед покупцем.

3.4. Після оформлення замовлення на сайті https://lifesavingmerch.com.ua покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу електронної пошти та/або смс-повідомлення та/або дзвінка на телефон, який вказав покупець. Менеджер, який обслуговує дане замовлення, уточнює деталі замовлення, узгоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених товарів на складі продавця і часу, необхідного для обробки і доставки замовлення.

3.5. Очікувана дата передачі замовлення в службу доставки повідомляється покупцеві менеджером, обслуговуючим замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку покупцеві.

3.6. Дата передачі товару може бути змінена продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об’єктивних, на думку продавця, причин.

4.1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з оплатою на сторінці оплати сайту, шляхом оплати банківською карткою. Способи доставки: відправлення компанією «Нова Пошта» по Україні або компанією Укрпошта для доставки за межі території України. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені покупцем з менеджером при підтвердженні Замовлення.

4.2. Затримки в доставці можливі, зважаючи на непередбачені обставини, що склалися не по вині Продавця.

4.3. Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження товару переходить до покупця з моменту передачі йому замовлення і проставлення одержувачем замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку замовлення.

4.4. Вартість доставки замовлення:

4.4.1. якщо покупець оплатив 100% вартості замовлення на сайті https://lifesavingmerch.com.ua – вартість доставки замовлення покупцем не оплачується;

4.4.2. якщо покупець оплачує вартість доставки замовлення в момент його отримання (накладеним платежем) у відділенні Нової Пошти – тоді покупець додатково оплачує вартість доставки такого замовлення за тарифами компанії-перевізника Нова Пошта.

4.5. Обов’язок продавця передати товар покупцеві вважається виконаним у момент отримання покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв’язку.

4.6. При прийнятті замовлення покупець зобов’язаний оглянути доставлений товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності товару, а також перевірити термін служби доставленого товару і цілісність упаковки.

4.7. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв’язується з покупцем для підтвердження замовлення.

4.8. Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки – окрема послуга, яка не являється невід’ємною частиною товару, що купується, виконання якої закінчується в момент отримання отримувачем товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного товару, що виникли після отримання та оплати товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов’язаннями продавця.

У зв’язку з цим придбання товару з доставкою не дає покупцеві право вимоги доставки придбаного товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну товару за допомогою виїзду до покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки товару у випадках, коли покупець має право на повернення грошей за товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

4.9. Всі товари, придбані покупцем на сайті і відправлені за межі України, можуть обкладатися імпортними податками, зборами, ПДВ і обмеженнями на ввезення в країні отримання, зазначеної покупцем, оплата яких – особиста відповідальність покупця і їх розмір не може бути повністю або частково компенсований продавцем або розрахований заздалегідь на сайті https://lifesavingmerch.com.ua.

5.1. Ціна Товару вказується в гривнях (з ПДВ) -та/або в еквіваленті в євро/польських злотих по курсу НБУ на день продажу. Ціна товарів обчислюється у гривнях – тільки за умови доставки по Україні. Ціна товарів обчислюється в євро – за умови доставки в інші країни ЄС, крім Польщі. Ціна товарів обчислюється в злотих – за умови доставки до Польщі.

5.2. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

5.3. Ціна товару вказується на сайті https://lifesavingmerch.com.ua. Що стосується неправильно вказаної ціни замовленого покупцем товару, продавець інформує про це покупця для підтвердження замовлення  з виправленою ціною або про анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з покупцем дане замовлення вважається анульованим.

5.4. Ціна товару може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений покупцем товар зміні не підлягає.

5.5. Оплата Товару

5.5.1. У разі здійснення замовлення і подальшої його відправки по території України, оплата Товару здійснюється в гривні безготівковими коштами (з використанням платіжних карт Visa або Masterсard) в сумі, що відповідає вартості замовлення.

5.5.2. У разі здійснення замовлення і подальшої його відправки за межі території України, оплата Товару здійснюється в євро/польських злотих (в еквіваленті вартості Товару в гривні, який розраховується по курсу НБУ на день продажу) безготівковими коштами (з використанням платіжних карт Visa або Masterсard) в сумі, що відповідає вартості замовлення.

5.6. Продавець має право надавати знижки на товари і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.