Your shopping cart

News

07 Nov 0 47
Соціальна ініціатива «Ми однієї крові», започаткована ПУМБ з метою допомоги у порятунку цивільних і військових на лінії вогню, а також підтримки українського арту та бізнесу, не збавляє обертів та щомісяця дивує своїх прихильників цікавими ..

06 Oct 0 179
Соціальний проєкт «Ми однієї крові» за більш як рік свого існування знайшов місце не лише в гардеробах українців, а й у їхніх серцях. Адже креативний патріотичний мерч від українських виробників та дизайнерів не тільки доповнює стильні луки..

07 Sep 0 250
Поки українці працювали, відпочивали, донейтили, волонтерили  – наповнювали корисним змістом традиційну тему «Як я провів літо?», соціальний проєкт «Ми однієї крові» підбивав підсумки серпня і  проєкту загалом. Ініціатива ПУМБ, що має на ме..

10 Aug 0 255
Соціальний проєкт «Ми однієї крові», за ініціативи ПУМБ, продовжує свою місію з порятунку життя цивільних та військових у гарячих точках нашої України, доставляючи кров у прифронтову зону, передаючи кровоспинні засоби українським захисникам..

11 Jul 0 344
Соціальний проєкт «Ми однієї крові» за ініціативи ПУМБ не зупиняється ані на день у своїй діяльності. За рік існування проєкту вже зібрано 4 300 000 грн на 49 доставок крові (одна доставка – до тисячі врятованих життів) та понад 2,7 тисячі ..

14 Jun 0 337
Соціальний проєкт «Ми однієї крові», створений за ініціативи ПУМБ, продовжує  інвестувати в доставку крові до гарячих точок, закупівлю кровоспинних засобів для українських захисників та обладнання для «швидких», на яких парамедики рятують ж..

19 May 0 484
Соціальна ініціатива «Ми однієї крові», започаткована банком ПУМБ, продовжує збирати кошти на доставку крові в гарячі точки, кровоспинні засоби для захисників та обладнання для парамедиків. Проєкт має власну команду митців, до якої нещодавн..

09 May 0 392
Соціальний проєкт «Ми однієї крові», створений за ініціативи ПУМБ, оголосив про початок співпраці з ГО «Госпітальєри» для ефективної допомоги парамедикам, які працюють в гарячих точках. Тепер три фонди отримуватимуть щомісячну підтримку. Ін..

01 May 0 366
Масштабний партнерський проєкт «Ми однієї крові», створений в результаті співпраці банку ПУМБ, ГО «ДонорUA» та «Агенти крові», логістичної компанії «Нова пошта», 6 українських брендів одягу та 5 ілюстраторів. Замовляючи патріотичний мерч, к..

07 Apr 0 339
Соціальний проєкт «Ми однієї крові», створений за ініціативи ПУМБ, продовжує не лише тішити прихильників новими дизайнами та ідеями, але й впевнено задає тон у благодійній сфері, допомагаючи збирати кошти на доставку компонентів крові в гар..
Showing 1 to 10 of 22 (3 Pages)