Your shopping cart

News

11 Feb 0 44
Соціальний проєкт «Ми однієї крові», створений за ініціативи ПУМБ, розпочав рік з приємними показниками. Завдяки небайдужим українцям, які знають і люблять наш мерч, проєкт продовжує збирати кошти на доставку компонентів крові в гарячі точк..

09 Jan 0 93
Соціальний проєкт "Ми однієї крові" завершив 2023-й рік зі стабільно високими показниками. Ця творча патріотична ініціатива ПУМБ, українських виробників, дизайнерів, ілюстраторів не просто підіймає дух та оновлює образи наших співвітчизникі..

09 Dec 0 175
Проєкт «Ми однієї крові» за ініціативи ПУМБ вже котрий місяць продовжує свою місію підтримки бізнесу, просування донорства та допомоги пораненим військовим і цивільним у гарячих точках. Загалом за весь час існування соціальній ініціативі вд..

07 Nov 0 166
Соціальна ініціатива «Ми однієї крові», започаткована ПУМБ з метою допомоги у порятунку цивільних і військових на лінії вогню, а також підтримки українського арту та бізнесу, не збавляє обертів та щомісяця дивує своїх прихильників цікавими ..

06 Oct 0 381
Соціальний проєкт «Ми однієї крові» за більш як рік свого існування знайшов місце не лише в гардеробах українців, а й у їхніх серцях. Адже креативний патріотичний мерч від українських виробників та дизайнерів не тільки доповнює стильні луки..

07 Sep 0 454
Поки українці працювали, відпочивали, донейтили, волонтерили  – наповнювали корисним змістом традиційну тему «Як я провів літо?», соціальний проєкт «Ми однієї крові» підбивав підсумки серпня і  проєкту загалом. Ініціатива ПУМБ, що має на ме..

10 Aug 0 468
Соціальний проєкт «Ми однієї крові», за ініціативи ПУМБ, продовжує свою місію з порятунку життя цивільних та військових у гарячих точках нашої України, доставляючи кров у прифронтову зону, передаючи кровоспинні засоби українським захисникам..

11 Jul 0 454
Соціальний проєкт «Ми однієї крові» за ініціативи ПУМБ не зупиняється ані на день у своїй діяльності. За рік існування проєкту вже зібрано 4 300 000 грн на 49 доставок крові (одна доставка – до тисячі врятованих життів) та понад 2,7 тисячі ..

14 Jun 0 453
Соціальний проєкт «Ми однієї крові», створений за ініціативи ПУМБ, продовжує  інвестувати в доставку крові до гарячих точок, закупівлю кровоспинних засобів для українських захисників та обладнання для «швидких», на яких парамедики рятують ж..

19 May 0 606
Соціальна ініціатива «Ми однієї крові», започаткована банком ПУМБ, продовжує збирати кошти на доставку крові в гарячі точки, кровоспинні засоби для захисників та обладнання для парамедиків. Проєкт має власну команду митців, до якої нещодавн..
Showing 1 to 10 of 25 (3 Pages)